Продам будиночок у Люботині

9 500$

264$/м²

Сергеенко Юлия

Сергеенко Юлия

Real estate specialist

телефон 0509341532 телефон 0931775975

Description

15861 Продам невеликий будинок у Люботині (район Солодівка), дерево/цегла. Поруч школа-інтернат з IT та художнім ухилом). Загальна площа будинку 36 м2, кухня-їдальня, 1 кімната, санвузол. Вода свердловина, зливна яма (2 переливні), електролічильник 3х зонний. Опалення: твердопаливний котел, який може працювати автономно (без електрики). Ділянка 10 соток, є кадастровий номер :63*****000:25:042:0020. Зупинка маршрутки біля будинку (кінцева). Будинок вільний, просто продаж. Ціна екв. 9500 дол.

Characteristics

Article 15861
Is new house No
Total area 36м²
Rooms count 2

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Сергеенко Юлия

Сергеенко Юлия

Real estate specialist

телефон 0509341532 телефон 0931775975