Map
Продається будинок Солоницевка
102 000$
773$/м²
Людмила
Real estate specialist
Description
Код об'єкту #20403
Продається будинок ,мст Солоницівка-2.
Загальна площа 132 м2 ,вся інфраструктура поруч, до зупинки транспорту 7 хвилин.
Дім піноблок ,пінопласт,цегла.
Будинок дуже теплий.
5 кімнат.
Ремонт зроблений на першому поверсі,якісний та затишний..
Другий поверх-утеплений (без ремонту).
Світло,газове опалення,на кухні додатково тепла підлога.
Встановлені лічильники ,своя свердловина та каналізація.
Всі меблі залишаються.
Земля приватизована,2 гос акта.
Ділянка- 20 соток.
Всі документи готові.
Characteristics
| Article | 20403 |
|---|---|
| Is new house | No |
| Total area | 132м² |
| Rooms count | 5 |
| Gas | There is gas |
| Heating | Индивидуальное |
| Repair | Капитальный ремонт |
| Type of house | Коттедж |