Продаж затишної та стильної квартири в Харкові ЖК Миру 4

Миру, 57, Харків

48 000$

1200$/м²

Акимченкова Ольга

Акимченкова Ольга

Real estate specialist

телефон 0679229537 телефон 0931775975

Description

Код об'єкта 25364 Пропонується квартира площею 40 м² на зручному 3-му поверсі. Будинку понад 3 роки (мінімальне оформлення). Головні переваги:Якісний ремонт: Робився «для себе» з використанням іспанської плитки та натурального ламінату. Максимальний комфорт: Тепла підлога (кухня, ванна, коридор, лоджія), біокамін та стеля «зоряне небо». Повна комплектація: Усі меблі та техніка залишаються (вбудована кухня, кондиціонер, 3D-телевізор 55”).Робоча зона: Утеплена лоджія облаштована під кабінет.Безпека: Антивандальні двері, захист від перенапруги, підготовка під «розумний дім».

Characteristics

Article 25364
District ХТЗ
Metros

Індустріальна (0.5км)
Тракторний завод (1.2км)

Is new house Yes
Total area 40м²
Kitchen area 9м²
Rooms count 1
Floor 3 / 9

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year