Довгострокова оренда частини будинку на пров Кричевського

Кричевського, 17, Харків

17 000₴

243₴/м²

Фурман Галина

Фурман Галина

Real estate specialist

телефон 0666435873 телефон 0931775975

Description

#25403 Здається простора 2-кк 70 м в приватному малоповерховому будинку клубного формату (частина будинку). Спокійне та безпечне місце для комфортного проживання. Закрита територія, мінімальна кількість сусідів, доглянута ділянка та парковка на території. Особливості будинку та території: закрита вулиця та двір відеоспостереження охорона та сигналізація автоматичні ворота освітлена територія власне паркомісце зона відпочинку, альтанка, мангал доглянута зелена територія У квартирі: окремі кімнати кондиціонер духовка посудомийна машина регульоване опалення сучасне освітлення швидкий інтернет (оптоволокно) Передбачено резервне живлення від генератора на випадок відключень світла. Оплата: оренда комунальні за лічильниками. Здається на тривалий термін. Фото і відео надішлю за запитом.

Characteristics

Article 25403
District Північна салтівка
Metros

Салтівська (1.7км)

Is new house No
Total area 70м²
Rooms count 2
Floor 1 / 3

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Фурман Галина

Фурман Галина

Real estate specialist

телефон 0666435873 телефон 0931775975