ГИДРОПАРК КВАРТИРА

Борткевича, 11, Харків

21 000$

525$/м²

Фурман Галина

Фурман Галина

Real estate specialist

телефон 0666435873 телефон 0931775975

Description

Продам 1-кімнатну квартиру на вул. Борткевича 11. 15 поверх 16-поверхового ЦЕГЕЛЬНОГО будинку (Житлобуд-1, зданий 2023 р.). Ідеальний варіант під ремонт вашої мрії! Локація: Екологічно чистий район, поруч із гідропарком, річка, зона відпочинку. Будинок: Тепла цегла, заселена, активно роблять ремонти. Квартира: Простора (40 кв.м.), відмінне планування, не кутова. Високий поверх гарантує відсутність шуму з вулиці та панорамний вид на місто! Стан: Будівельний (під дизайн-проект). Телефонуйте, документи готові до угоди! Це найкращий цегляний будинок у комплексі.

Characteristics

Article 25434
District Шишківка
Is new house No
Total area 40м²
Kitchen area 9м²
Rooms count 1
Floor 15 / 16

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Фурман Галина

Фурман Галина

Real estate specialist

телефон 0666435873 телефон 0931775975