Продається квартира 55 8м2 на просп Науки

Науки, 19А, Харків

55 000$

982$/м²

Ющик Алина

Ющик Алина

Real estate specialist

телефон 0509057716 телефон 0931775975

Description

Код об'єкта-25440 Продам затишну 3-кімнатну квартиру на 4 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа квартири — 55,8 м2. Із яких 6м2 кухня. Квартира світла та тепла, з гарним плануванням, яке чудово підійде для сім’ї. Розташована на 4му поверсі 5ти поверхівки. Квартира під ваш ремонт. Працюємо по програмі Є-відновлення. Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!

Characteristics

Article 25440
District Шатилівка
Metros

Наукова (0.7км)
Ботанічний сад (1.0км)
Держпром (1.5км)
Університет (1.8км)
23 Серпня (1.9км)

Is new house No
Total area 56м²
Living area 41м²
Kitchen area 5м²
Rooms count 3
Floor 4 / 5

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Ющик Алина

Ющик Алина

Real estate specialist

телефон 0509057716 телефон 0931775975