Продам 1кв Отакара Яроша 21 Павлово Поле

Отакара Яроша, 21, Харків

32 000$

1067$/м²

Колупаєва Людмила Іванівна

Колупаєва Людмила Іванівна

Real estate specialist

телефон 0500728027

Description

Простора 1к.квартира біля м.Ботанічний Сад (1 хвилина пішки) з меблями та технікою - заходи та живі Світла, простора, із сучасним ремонтом, виконана у форматі кухня-студія, з великим сан. вузлом Розташована на 3 поверсі, 5 поверхового будинку, вікна виходять у зелене, тихе подвір'я. Є великий засклений балкон (МПО) Відмінне розташування, метро біля будинку, поруч магазинчики та супермаркети. Сучасна паркова зона Саржин Яр, джерело, невеликий Храм, все через дорогу Ідеальний варіант для проживання або як інвестиція (дуже потрібний р-н для оренди) Телефонуйте прямо зараз такі варіанти довго не затримуються!

Characteristics

Article 25464
District Павлове Поле
Metros

Ботанічний сад (0.2км)
23 Серпня (0.9км)
Наукова (1.7км)

Is new house No
Total area 30м²
Living area 17м²
Kitchen area 7м²
Rooms count 1
Floor 3 / 5

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Колупаєва Людмила Іванівна

Колупаєва Людмила Іванівна

Real estate specialist

телефон 0500728027