Продаж 1 кім квартири ХТЗ

Зубарєва, 27, Харків

27 000$

818$/м²

Людмила

Людмила

Real estate specialist

телефон 0931776509

Description

Код об'єкта 25495 Продаж 1-кімнатної квартири, Роганський житловий масив, вул. Зубарєва (сторона "Класу"). Квартира з якісним ремонтом, замінені комунікації та проводка. Є всі необхідні меблі та техніка - заходь і живи. Тепла, світла та затишна. Металопластикові вікна Обшитий балкон Кондиціонер, бойлер, пральна машина, духовка Відмінна транспортна розв'язка До метро Індустріальна - 15 хвилин Поруч супермаркет, ринок, школи, садок та аптеки. Підходить під сертифікат, єВідновлення, єОселя.

Characteristics

Article 25495
District ХТЗ
Is new house No
Total area 33м²
Kitchen area 6м²
Rooms count 1
Floor 12 / 12

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Людмила

Людмила

Real estate specialist

телефон 0931776509