Продам кiмнатна квартира П ятихатки

Академіка Вальтера, 10, Харків

20 000$

426$/м²

Підлетейчук Ірина

Підлетейчук Ірина

Real estate specialist

телефон 0970739790 телефон 0931775975

Description

Код обьекта 25545 Продається 2-кімнатна квартира у Харкові, хрущовка, 5 поверх. Площа близько 47 м2 Квартира світла, сонячна сторона - ввечері гарне захід сонця і дуже приємна атмосфера на балконі. Звичайний акуратний ремонт, можна заїхати та жити. Залишаємо меблі та основну техніку. Планування зручне: дві окремі кімнати, кухня, балкон. Поруч зупинка автобуса, лікарня, школа та дитсадок.

Characteristics

Article 25545
District П'ятихатки
Is new house No
Total area 47м²
Kitchen area 15м²
Rooms count 2
Floor 5 / 5

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Підлетейчук Ірина

Підлетейчук Ірина

Real estate specialist