Здається квартира на Салтівському шосе

Салтівське, 141, Харків

10 000₴

270₴/м²

Орленко Елизавета

Орленко Елизавета

Real estate specialist

телефон 0973882510 телефон 0931775975

Description

Код об'єкту: 25557 Здається затишна 1-кімнатна квартира на Салтівському шосе Після свіжого косметичного ремонту — чиста, охайна та готова до заселення. У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: зручне ліжко холодильник мікрохвильова піч пральна машинка Поруч добре розвинена інфраструктура: магазини, аптеки, транспорт, усе в пішій доступності. Зручна транспортна розв’язка — легко дістатися в будь-який район міста. Можна з домашніми улюбленцями. Розглянемо сім’ю, одну людину, а також військових — як самостійно, так і з родиною. Вартість: 10 000 грн комунальні послуги. Квартира чекає на порядних та охайних мешканців

Characteristics

Article 25557
District Салтівка
Is new house No
Total area 37м²
Living area 25м²
Kitchen area 5м²
Rooms count 1
Floor 9 / 9

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Орленко Елизавета

Орленко Елизавета

Real estate specialist

телефон 0973882510 телефон 0931775975