Продам 1 кімн квартиру Дача 55 ЖК Времена Года

Дача 55, 9, Харків

34 500$

784$/м²

Людмила

Людмила

Real estate specialist

телефон 0931776509

Description

Код об'єкта 25623 Терміново продається сучасна 1-кімнатна квартира (євродвушка) у новобудові ЖК «Времена Года». У квартирі виконаний якісний євроремонт у сучасному стилі — усе продумано для комфортного проживання. Світлий та затишний простір, зручне планування, квартира повністю готова до заселення без додаткових вкладень. Новий будинок, доглянута територія та комфортний житловий комплекс із зручною інфраструктурою для життя. Можливий торг для реального покупця. Також розглядається продаж за програмою «єОселя».єВідновлення

Characteristics

Article 25623
District Жуковського
House complex ЖК Пори року
Is new house Yes
Total area 44м²
Kitchen area 25м²
Rooms count 1
Floor 8 / 10

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Людмила

Людмила

Real estate specialist

телефон 0931776509