Продам квартиру ЖК Меридіан

Дружби народів, 72, Харків

85 000$

1328$/м²

Мухина Лилия

Мухина Лилия

Real estate specialist

телефон 0956926476 телефон 0931775975

Description

#25674Продається стильна 3-кімнатна квартира з авторським ремонтом у ЖК «Меридіан», вул. Гвардійців Широнінців, 72. Будинок комфорт-класу від надійного забудовника ЖС-2, введений в експлуатацію у 2022 році.У квартирі: дві окремі спальні, простора кухня-вітальня з панорамними вікнами та видом на місто, гардеробна з пральною зоною, балкон. Виконаний якісний ремонт із дорогих матеріалів. Повністю замінені вікна, система опалення, електропроводка та сантехніка.Квартира повністю укомплектована меблями та сучасною технікою: посудомийна машина, духовка, індукційна плита, холодильник LG No Frost, кондиціонер, бойлер, Smart TV, пральна машина, відеодомофон, оптоволоконний інтернет.У будинку: 3 ліфти, консьєрж, відеоспостереження. Поруч магазини, транспорт та паркові зони з джерелами.Ідеальний варіант для тих, хто шукає готову квартиру без додаткових вкладень.

Characteristics

Article 25673
District Північна салтівка
House complex ЖК Меридіан
Metros

Салтівська (1.9км)

Is new house No
Total area 64м²
Living area 35м²
Kitchen area 16м²
Rooms count 2
Floor 9 / 19

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Мухина Лилия

Мухина Лилия

Real estate specialist

телефон 0956926476 телефон 0931775975