Здається 2 х кімнатна квартира

Олександрівський, 69, Харків

15 000₴

211₴/м²

Чипкаленко Светлана

Чипкаленко Светлана

Real estate specialist

телефон 0986187373

Description

Здається світле та повністю облаштоване житло з ідеальним розташуванням за адресою: вулиця Олександрівська (Олександрівський проспект), 69 Д. загальна площа 70 кв. м — багато місця для комфортного життя та відпочинку, 2 окремі житлові кімнати з раціональним розподілом площі,у квартирі є абсолютно все необхідне — сучасні меблі та повний комплект побутової техніки. Заходь та живи чистий під'їзд, сучасні комунікації, доглянутий двір та гарні сусіди. Квартира готова до заселення та чекає на своїх нових мешканців!

Characteristics

Article 25705
District Немишля
Metros

Імені А. С. Масельського (1.0км)
Тракторний завод (1.4км)
Армійська (1.9км)

Is new house Yes
Total area 71м²
Kitchen area 9м²
Rooms count 2
Floor 4 / 9

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Чипкаленко Светлана

Чипкаленко Светлана

Real estate specialist

телефон 0986187373