Оренда квартири з паркінгом у ЖК Острів Центр Римарська

Римарська, 25, Харків

25 000₴

167₴/м²

Фурман Галина

Фурман Галина

Real estate specialist

телефон 0666435873 телефон 0931775975

Description

#5358 Здається в оренду дворівнева 3к простора квартира 150м2 в самому центрі Харкова в престижному ЖК бізнес-класу "Острів" по вул.Римарська, 25. Рідкісне і продумане планування: вітальня, кухня, 2 спальні, 2 су, гардеробна кімната, спорт. куточок. У квартирі виконано якісний ремонт, є всі необхідні меблі, побутова техніка, посуд, постільна білизна та рушники. Панорамний вид на місто і його основні визначні пам'ятки: басейн Акварена, стадіон Спартак, Благовіщенський собор, зоопарк, дельфінарій Немо. Екологічну чистоту забезпечує паркова зона саду ім. Шевченка в безпосередній близькості від будинку. Для комфортного відпочинку всередині комплексу розташовані спортивний і дитячий майданчики, в пішій 2х хвилинній доступності ХАТОБ, Філармонія, ТРЦ Нікольський. Будинок під цілодобовою охороною, відеоспостереженням і обслуговуванням керуючого. Передоплата 1 місяць 800 уе заставна сума. Комунальні платежі оплачуються додатково, встановлені лічильники. Показую за попередньою домовленістю. Квартира готова до заселення. У будинку встановлено генератор. Підземний паркінг стане бонусом до оренди квартири. Розглянуть всі ваші пропозиції.

Characteristics

Article 5358
District Держпром
Metros

Історичний музей (0.5км)
Площа Конституції (0.7км)
Архітектора Бекетова (0.8км)
Університет (0.8км)
Центральний ринок (0.9км)
Держпром (0.9км)
Пушкінська (1.5км)
Наукова (1.7км)
Південний вокзал (2.0км)

Is new house Yes
Total area 150м²
Living area 120м²
Kitchen area 20м²
Rooms count 3
Floor 15 / 17
Gas There is gas
Heating Централизованное
Planning Свободная планировка