Продам будинок Лісне 95м2 18 соток землі

Комарова, 6, Харьков

52 000$

547$/м²

Колупаєва Людмила Іванівна

Колупаєва Людмила Іванівна

Специалист по недвижимости

телефон 0500728027

или оставьте номер, и мы вам перезвоним в течение 2 минут

Описание

Код об’єкта 25399Продається затишний будинок у селі Лісне, вул. Комарова — ідеальний варіант для великої родини або сім’ї, яка хоче жити разом із батьками, але з комфортом та окремим простором для кожного.Будинок загальною площею 95 м² має два окремі входи, що дозволяє облаштувати незалежне проживання для двох сімей або комфортно поєднати життя кількох поколінь під одним дахом.У першій половині будинку виконаний капітальний ремонт:• простора вітальня• затишна кухня• дві окремі спальні• санвузол• коридорТут можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень.Друга частина будинку — чудова можливість реалізувати власні дизайнерські ідеї. Планування включає:• кухню• санвузол• вітальню• спальнюВсе підготовлено для ремонту на ваш смак.Ділянка — 18 соток приватизованої землі. Достатньо місця для саду, альтанки, зони відпочинку, городу чи навіть басейну.Комунікації:• газове опалення• встановлений газовий котел• власна свердловина з водою• каналізація — дві вигрібні ямиБудинок для комфортного заміського життя поруч із природою та недалеко від міста.Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд .

Характеристики

Артикул 25399
Район Жуковского
Новый дом Нет
Общая площадь 95м²
Жилая площадь 55м²
Площадь кухни 8м²
Количество комнат 3
Газ Есть
Отопление Индивидуальное
Ремонт Косметический ремонт

Проверьте недвижимость перед покупкой