Продаж Студенська кімнатна

Владислава Зубенко, 21, Харьков

58 000$

829$/м²

Константинова Людмила

Константинова Людмила

Специалист по недвижимости

телефон 0996535703 телефон 0931775975

или оставьте номер, и мы вам перезвоним в течение 2 минут

Описание

#25407 Продам простору 3-кімнатну квартиру на вул. Владислава Зубенка, 21 — ідеальний варіант для комфортного життя родини! Цегляний теплий будинок 2000 року забудови. Квартира розташована на комфортному 8 поверсі, загальна площа — 70 м². Зручне та сучасне планування: • простора кухня-вітальня для сімейних вечорів та зустрічей з друзями; • дві окремі затишні кімнати; • великий санвузол. Квартира у хорошому житловому стані — можна заїжджати та жити без додаткових вкладень. Встановлені металопластикові вікна, є величезна лоджія та окремий балкон, що додає простору та комфорту. Будинок газифікований, що особливо актуально сьогодні. Встановлені пральна машина та водонагрівач. Чудове місцерозташування: поруч паркова зона для прогулянок та відпочинку, джерело, магазини, транспорт. До метро «Студентська» — пішки кілька хвилин. Світла, тепла та дуже затишна квартира у хорошому районі міста — телефонуйте та приходьте на перегляд!

Характеристики

Артикул 25407
Район Салтовка
Метро

Студентська (0.8км)
Академіка Павлова (0.8км)
Салтівська (1.7км)

Новый дом Нет
Общая площадь 70м²
Жилая площадь 44м²
Площадь кухни 10м²
Количество комнат 3
Этаж 8 / 9
Газ Есть
Отопление Централизованное
Ремонт Капитальный ремонт
Планировка Улучшенная планировка

Проверьте недвижимость перед покупкой

Получите юридическую проверку недвижимости для минимизации рисков

  • Количество владельцев
  • Наличие обременений
  • Есть ли ипотека
  • Годы владения недвижимостью

Записаться на просмотр

С вами свяжется специалист по недвижимости, подтвердит выбранное время просмотра, организует посещение предложения и проведет экскурсию.

Рассчитать ипотеку

Можем рассчитать ипотеку без первоначального взноса, просто укажите 0%.

Гарантии безопасности соглашения