Продам комерційне приміщення вже з орендарем на Салтівці трк Україна

Тракторобудівників, 102, Харків

35 000$

593$/м²

Людмила

Людмила

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0931776509

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

Код об'єкту #20089 Продам комерційне приміщення вже з орендарем на Салтівці орієнтир трк Україна Зараз воно використовується орендарями під медичний кабінет. Приміщення знаходиться на першому поверсі житлового будинку і має окремий вхід. Загальна площа 59 м. Є всі комунікації: вода, світло, каналізація, централізоване опалення, кондиціонер, сигналізація, водонагрівач. Юридично приміщення знаходиться в нежитловому фонді. Зручний заїзд з боку Салтівського шосе або проспекту Тракторобудівників, зручне місце для паркування. Об'єкт знаходиться в центрі густонаселеної житлової забудови.

Характеристики

Артикул 20089
Район Салтівка
Новий будинок Ні
Загальна площа 59м²
Кількість кімнат 3
Поверх 1 / 5

Перевірте нерухомість перед покупкою

Отримайте юридичну перевірку нерухомості для мінімізації ризиків

  • Кількість власників
  • Наявність обтяжень
  • Чи є іпотека
  • Роки володіння нерухомістю

Записатись на перегляд

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Розрахувати іпотеку

Можемо розрахувати іпотеку без початкового внеску, просто вкажіть 0%.

Гарантії безпеки угоди

Ви під надійним захистом - у разі спірних ситуацій беремо всі витрати на себе.

Детальніше

Час на дорогу

Дізнайтесь час до роботи, школи чи дитячого садка

Побудувати маршрут карта

Вартість аналогічних об єктів по місту

Аналогічні квартири підбираються за подібними параметрами: кімнатність, поверховість, матеріал стін, ремонт, рік

Вас може зацікавити

Новини

  • Краєвид на місто

    Майбутнє нерухомості: Емержентні тенденції та технології

    Читати
Людмила

Людмила

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0931776509

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин