Продається кімнатна квартира покращеного планування

Наталії Ужвій, 90, Харків

35 500$

670$/м²

Людмила

Людмила

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0931776509

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

Код-21099 Продається 2-кімнатна квартира з покращеним плануванням на вул. Наталії Ужвій. Квартира світла, затишна та повністю готова до проживання — заходь і живи з першого дня. Розташована на зручному 7 поверсі 9-поверхового будинку, має комфортне планування з двома окремими кімнатами та просторою кухнею 9 м². Загальна площа 53 м². Всі меблі залишаються новим власникам, що дозволяє зекономити час і кошти. Документи повністю готові, можливий продаж за сертифікатом. Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції. Телефонуйте, квартира варта вашої уваги!

Характеристики

Артикул 21099
Район Північна салтівка
Новий будинок Ні
Загальна площа 53м²
Площа кухні 9м²
Кількість кімнат 2
Поверх 7 / 9
Газ Є
Опалення Централизованное
Ремонт Косметический ремонт
Планування Чешка

Перевірте нерухомість перед покупкою

Отримайте юридичну перевірку нерухомості для мінімізації ризиків

  • Кількість власників
  • Наявність обтяжень
  • Чи є іпотека
  • Роки володіння нерухомістю

Записатись на перегляд

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Розрахувати іпотеку

Можемо розрахувати іпотеку без початкового внеску, просто вкажіть 0%.

Гарантії безпеки угоди

Ви під надійним захистом - у разі спірних ситуацій беремо всі витрати на себе.

Детальніше

Час на дорогу

Дізнайтесь час до роботи, школи чи дитячого садка

Побудувати маршрут карта

Вартість аналогічних об єктів по місту

Аналогічні квартири підбираються за подібними параметрами: кімнатність, поверховість, матеріал стін, ремонт, рік

Вас може зацікавити

Новини

  • Краєвид на місто

    Майбутнє нерухомості: Емержентні тенденції та технології

    Читати
Людмила

Людмила

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0931776509

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин