Продам Квартиру Академіка найкращий цегляний будинок

Академіка Проскури, 3, Харків

28 000$

538$/м²

Людмила

Людмила

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0931776509

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

Код об'єкта 24019Продам 2 кімнатну квартиру у цегляному 9 поверховому будинку на п.Жуковського. Вулиця Академіка Проскури 3. 7 поверхКондиціонер, паркет, частково меблі та техніка.Квартира вільна. Придатна для проживання.

Характеристики

Артикул 24019
Район Жуковського
Новий будинок Ні
Загальна площа 52м²
Площа кухні 7м²
Кількість кімнат 2
Поверх 7 / 9
Опалення Централизованное

Перевірте нерухомість перед покупкою

Отримайте юридичну перевірку нерухомості для мінімізації ризиків

  • Кількість власників
  • Наявність обтяжень
  • Чи є іпотека
  • Роки володіння нерухомістю

Записатись на перегляд

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Розрахувати іпотеку

Можемо розрахувати іпотеку без початкового внеску, просто вкажіть 0%.

Гарантії безпеки угоди

Ви під надійним захистом - у разі спірних ситуацій беремо всі витрати на себе.

Детальніше

Час на дорогу

Дізнайтесь час до роботи, школи чи дитячого садка

Побудувати маршрут карта

Вартість аналогічних об єктів по місту

Аналогічні квартири підбираються за подібними параметрами: кімнатність, поверховість, матеріал стін, ремонт, рік

Вас може зацікавити

Новини

  • Краєвид на місто

    Майбутнє нерухомості: Емержентні тенденції та технології

    Читати
Людмила

Людмила

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0931776509

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин