Продам целый дом Харьков Немышля

Велозаводський провулок, 37, Харків

45 000$

600$/м²

Корниенко Оксана

Корниенко Оксана

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0959109599 телефон 0931775975

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

Код: 25382 Продам дом на Немышле по улице Велозаводской проезд 37. Ровный участок правильной формы размером 5.5 соток, есть заезд во двор. Тихий спокойный район, хорошие соседи. -Дом постройки 1978 года, саман обложенный кирпичом, зимой очень хорошо держит тепло, а летом прохладно. Высокий бетонный фундамент, подвал под домом. Новая металлическая крыша. 2 отдельных спальни и 2 проходных комнаты, потолки - 3 метра. Кухня и санузел в доме. -Вода городская, канализация - 2 выгребных ямы с переливом. Отопление - 2 запараллеленных котла - газовый(работает самотёком без электричества) и твердотопливный. Отдельно газовая колонка на горячую воду. В доме обычное жилое состояние, всё функционирует, есть необходимая мебель и техника. -На участке из построек есть летняя кухня с с газом, сарай, летний душ. Во все дополнительные помещения проведено электричество. -Документы готовы к продаже, есть кадастровый номер, собственник в Украине, никто не прописан. Показы по договоренности, звоните.

Характеристики

Артикул 25382
Район Немишля
Метро

Імені А. С. Масельського (1.8км)
Армійська (1.9км)

Новий будинок Ні
Загальна площа 75м²
Кількість кімнат 3
Газ Є
Опалення Индивидуальное
Ремонт Косметический ремонт

Перевірте нерухомість перед покупкою

Отримайте юридичну перевірку нерухомості для мінімізації ризиків

  • Кількість власників
  • Наявність обтяжень
  • Чи є іпотека
  • Роки володіння нерухомістю

Записатись на перегляд

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Розрахувати іпотеку

Можемо розрахувати іпотеку без початкового внеску, просто вкажіть 0%.

Гарантії безпеки угоди

Ви під надійним захистом - у разі спірних ситуацій беремо всі витрати на себе.

Детальніше

Час на дорогу

Дізнайтесь час до роботи, школи чи дитячого садка

Побудувати маршрут карта

Вартість аналогічних об єктів по місту

Аналогічні квартири підбираються за подібними параметрами: кімнатність, поверховість, матеріал стін, ремонт, рік

Вас може зацікавити

Новини

  • Краєвид на місто

    Майбутнє нерухомості: Емержентні тенденції та технології

    Читати
Корниенко Оксана

Корниенко Оксана

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0959109599 телефон 0931775975

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин