Довгострокова оренда квартири на вул Клочківській 191А

Клочківська, 191А, Харків

9 000₴

214₴/м²

Чипкаленко Светлана

Чипкаленко Светлана

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0986187373

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин

Опис

код об'єкта #25466 Здається на тривалий термін 1-кімнатну квартиру 3/9 у центрі міста на вул. Клочківська, біля Будмена одній людині без тварин. М/п вікна, в наявності всі необхідні меблі, холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, бойлер. Цегляний будинок, чистий під'їзд, просторе планування. До м. Наукова 15 хв. пішки. У зручній доступності вся необхідна інфраструктура: зупинка транспорту, супермаркет, аптека, магазини, зелена зона відпочинку. Оплата при вселенні за перший місяць проживання та застава у розмірі місячної орендної плати комунальні послуги.

Характеристики

Артикул 25466
Район Павлівка
Метро

Наукова (0.8км)
Держпром (1.5км)
Ботанічний сад (1.5км)
Університет (1.8км)

Новий будинок Ні
Загальна площа 42м²
Площа кухні 10м²
Кількість кімнат 1
Поверх 3 / 10

Перевірте нерухомість перед покупкою

Отримайте юридичну перевірку нерухомості для мінімізації ризиків

  • Кількість власників
  • Наявність обтяжень
  • Чи є іпотека
  • Роки володіння нерухомістю

Записатись на перегляд

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Розрахувати іпотеку

Можемо розрахувати іпотеку без початкового внеску, просто вкажіть 0%.

Гарантії безпеки угоди

Ви під надійним захистом - у разі спірних ситуацій беремо всі витрати на себе.

Детальніше

Час на дорогу

Дізнайтесь час до роботи, школи чи дитячого садка

Побудувати маршрут карта

Вартість аналогічних об єктів по місту

Аналогічні квартири підбираються за подібними параметрами: кімнатність, поверховість, матеріал стін, ремонт, рік

Вас може зацікавити

Новини

  • Краєвид на місто

    Майбутнє нерухомості: Емержентні тенденції та технології

    Читати
Чипкаленко Светлана

Чипкаленко Светлана

Спеціаліст з нерухомості

телефон 0986187373

або залиште номер, і ми вам передзвонимо протягом 2 хвилин