Срочно Продам кв Каразина 17

Каразіна, 17, Харків

35 000$

603$/м²

Ноздрунова Наталія

Ноздрунова Наталія

Real estate specialist

телефон 0505892935 телефон 0931775975

Description

Код об'єкту: 25505 Продається 3-кімнатна квартира у самому серці Нагірного району вул. Каразіна, 17 Локація — справді одна з найкращих у Харкові. До метро «Університет» або «Ярослава Мудрого» — близько 10 хвилин пішки. Поруч парки, університети, кафе, магазини, центр міста та вся атмосфера старого Харкова, яку неможливо підробити новобудовами. Квартира розташована на першому поверсі, вікна виходять на дві сторони будинку — це відкриває можливість використання не лише для життя, а й під комерцію: офіс, студію, кабінет або творчу майстерню. Планування дуже зручне: три окремі кімнати, роздільний санвузол, ванна кімната, газова колонка. Загальна площа 58м2, кухня 7,2м2. Кімнати 19м2, 12.5м2, 8.9м2. Під'їзд чистий , охайний, з кодовим замком. Чистий двір. Стан — під ремонт. І це якраз той випадок, коли можна не переплачувати за чужий смак, а створити власний простір саме таким, яким ви його бачите. Квартира продається з усім вмістом. Це варіант для тих, хто мріє жити у старовинному центрі міста, любить атмосферні будинки з історією та хоче зробити дім повністю під себе.

Characteristics

Article 25505
District Нагірний
Metros

Пушкінська (0.4км)
Університет (0.8км)
Держпром (0.9км)
Архітектора Бекетова (1.0км)
Наукова (1.4км)
Історичний музей (1.8км)
Площа Конституції (1.9км)
Київська (2.0км)

Is new house No
Total area 58м²
Living area 40м²
Kitchen area 7м²
Rooms count 3
Floor 1 / 5

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city