Здається квартира пр Тракторобудівників 606м р

Тракторостроителей, 138, Харьков

3 000₴

94₴/м²

Сорочинская Ирина

Сорочинская Ирина

Специалист по недвижимости

телефон 0969025236

или оставьте номер, и мы вам перезвоним в течение 2 минут

Описание

Код 25372 Здається на довгий термін затишна та світла 1-кімнатна квартира по пр. Тракторобудівників, 138 (зупинка трамваю 606 м/р). Перший будинок від зупинки - одна хвилина пішки. У пішій доступності супермаркет Клас на Валентинівській, ринок, ЦНАП, парк. До метро Героїв Праці можна доїхати на трамваї без пересадок за 15 хвилин. - Поверх: 2/9, є ліфт; - Площа загальна - 32,4 кв.м.; кухня - 6,4 кв.м.; кімната - 16,6 кв.м.; - кухня мебльована як на фото. У кімнаті є шкаф, диван, телевізор; - Є вся необхідна для проживання техніка: холодильник, пральна машина, плита; - Вікна м/п, вхідні двері металеві, є тамбур, який зачиняється; - Квартира чиста та доглянута; - Інтернет проведений, лічильників на воду та газ немає, є домофон; - Поруч продуктові магазини, ринок, зупинка трамваїв, ЦНАП, парк. - Ціна: 2500 грн/міс всі комунальні (влітку до 1000 грн, в опалювальний сезон - близько 2000 грн); - доступна до перегляду та заселення з 15 травня; - Перевага надається сімейним парам або сім’ям з дітьми шкільного віку (прохання — акуратність, дбайливе ставлення до квартири та підтримка чистоти) - Поселення з невеличкими тваринами обговорюється.

Характеристики

Артикул 25372
Район Салтовка
Метро

Салтівська (1.8км)
Студентська (1.9км)

Новый дом Нет
Общая площадь 32м²
Жилая площадь 17м²
Площадь кухни 6м²
Количество комнат 1
Этаж 2 / 9
Газ Есть
Отопление Централизованное
Ремонт Косметический ремонт

Проверьте недвижимость перед покупкой

Получите юридическую проверку недвижимости для минимизации рисков

  • Количество владельцев
  • Наличие обременений
  • Есть ли ипотека
  • Годы владения недвижимостью

Записаться на просмотр

С вами свяжется специалист по недвижимости, подтвердит выбранное время просмотра, организует посещение предложения и проведет экскурсию.

Рассчитать ипотеку

Можем рассчитать ипотеку без первоначального взноса, просто укажите 0%.

Гарантии безопасности соглашения

Вы под надежной защитой – в случае спорных ситуаций берем все расходы на себя.

Подробнее

Время на дорогу

Узнайте время для работы, школы или детского сада

Построить маршрут карта

Стоимость аналогичных объектов по городу

Аналогичные квартиры подбираются по подобным параметрам: комнатность, этажность, материал стен, ремонт, год.

Вас может заинтересовать

Новости

  • Краєвид на місто

    Майбутнє нерухомості: Емержентні тенденції та технології

    Читать
Сорочинская Ирина

Сорочинская Ирина

Специалист по недвижимости

телефон 0969025236

или оставьте номер, и мы вам перезвоним в течение 2 минут