Продаж 1 кім квартири ХТЗ

Зубарєва, 34а, Харків

38 000$

950$/м²

Людмила

Людмила

Real estate specialist

телефон 0931776509

Description

Код об'єкта 25613 Продам 1-кімнатну квартиру покращеного планування площею 40,5 м² у ЖК «Райдужний», Роганський житловий масив. Квартира не кутова, тепла та затишна. Зручне планування: простора кухня, окрема спальня, гардеробна кімната та балкон. У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт. Встановлена техніка Bosch, якісні меблі, автономне газове опалення, електричний бойлер та кондиціонер. Все готове для комфортного проживання без додаткових вкладень. Будинок розташований у комфортному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, транспорт, школи та все необхідне для життя. Можливий продаж за сертифікатом.

Characteristics

Article 25613
District ХТЗ
Is new house Yes
Total area 40м²
Kitchen area 11м²
Rooms count 1
Floor 6 / 10

Time to go

Find out the time to work, school or kindergarten

Build a route карта

The cost of similar apartments in the city

Similar apartments are selected according to similar parameters: roominess, number of floors, wall material, repair, year

You may be interested

News

  • Краєвид на місто

    The Future of Real Estate: Emerging Trends and Technologies

    Read
Людмила

Людмила

Real estate specialist

телефон 0931776509